Praca: Główny księgowy(nr 0185)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Główny księgowy(nr 0185)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/23/0185
OBOWIĄZKI:
- bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych, - kontrola i uzgadnianie kont księgowych,- przygotowywanie sprawozdań finansowych, - znajomość programu PŁATNIK,- sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - min. 5 lat, mile widziana znajomość finansowo-księgowego COMARCH ERP OPTIMA

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy