Praca: Główny specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Główny specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Laskowice
Numer: StPr/20/0036
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników. Rozliczanie czasy pracy - urlopy, zwolnienia. Weryfikacja i ewidencjonowanie dokumentów płacowych oraz zapewnieniu ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymii ubezpieczeń społecznych. Kompleksowa obsługa procesu płacowego. Sporządzanie deklaracji ZUS, PEFRON, PIT oraz sprawozdań GUS. Rozliczanie umów cywilnoprawnych. Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomośc przepisów prawa i ubezpieczeń społecznych, zasad opodatkowania świadczeń dla pracowniów. Dobra znajomość programu Płatnik oraz Symfonia.

Miejsce pracy:

Laskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu