Praca: Grafik 3D / Konstruktor

Cześć, tu FRACTAL, agencja reklamowa, która od ponad 20-stu lat spełnia marzenia i realizuje pomysły największych światowych marek na terenie Europy a czasem i poza nim. Nasze realizacje możesz zobaczyć tu: https://www.instagram.com/fractal_morethanideas/

Nie ma drugiego takiego miejsca w Bydgoszczy. Piszemy to z lekką nutą nieśmiałości, ale opinie naszych Partnerów, mówią same za siebie. Jest nas 50 osób i jesteśmy zespołem, który posiada swoją własną ekipę graficzną 2D/ 3D, dział aranżacji wnętrz i doświadczone i przede wszystkim rozbudowane zaplecze produkcyjne.

Do zespołu Projektantów 3D poszukujemy nowej osoby. Może właśnie Ciebie? Chcesz otaczać się inspirującymi, serdecznymi ludźmi i mieć przy tym możliwość współpracy z topowymi markami?  Lubisz jak się dzieje i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Nieszablonowe myślenie, dyscyplina i zaangażowanie, to Twoje cechy?

Jeśli TAK, to odpowiedź na większość pytań, to dołącz do nas!

Grafik 3D / Konstruktor
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie wizualizacji 3D na bazie otrzymanych materiałów
  • projektowanie przestrzenne brył i konstrukcji
  • przygotowywanie plików do druku i produkcji
  • współpraca z podwykonawcymi przy produkcji mebli i stref markowych
Nasze wymagania
  • doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu
  • znajomość programów projektowania CAD (Autodesk Fusion 360, Rhinoceros 3D, KeyShot)
  • znajomość pakietu Adobe w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobre zorganizowanie własnej pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 5100 PLN brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole
  • możliwość awansu zawodowego w oparciu o jasną ścieżkę kariery
  • pracę przy projektach dla znanych światowych marek z branży beauty
  • ubezpieczenie grupowe
  • cykliczne imprezy firmowe
  • możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach
  • przytulne miejsce pracy z kominkiem, własnym stawem, ogrodem i parkingiem