Praca: Grafik komputerowy multimediów

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Grafik komputerowy multimediów
Miejsce pracy: Lisewo
Numer: StPr/24/0081
OBOWIĄZKI:
wg.programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik reklamy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lisewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Projektant grafiki

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Knieja (pow. żniński, gm. Barcin), Knieja Dodane: 2024-02-21
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu Wymagania inne: Bardzo dobra...

  • Zobacz więcej
  • Grafik / Programista

  • PALEKO - Ekologiczne Materiały Opałowe s.c. M. KASZAK R. CZAJKOWSKI Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-02-18
    • tworzenie projektów graficznych i reklamowych na potrzeby strony internetowej, Social Media, grafik reklamowych produktów, edycja zdjęć (Photoshop, Illustrator itp.) prowadzenie...