Praca: Grafik komputerowy


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/20/0487
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów w zakresie zamówień do druku,bindowanie,laminowanie pieczątkiinne prace połączone ze sprzedażą
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

praca przy komputerze, znajomość programu graficznego Corel

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • 2D Graphics Designer (Digital Painting)

  • Z MANAGEMENT Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Osoba zatrudniona na stanowisku Grafik 2D będzie współodpowiedzialna za opracowanie koncepcji wizualizacji gier na podstawie przedstawionych założeń projektowych od etapu...

  • Zobacz więcej
  • Nauczyciel grafiki komputerowej

  • Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław Dodane: 2020-10-23
    • JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli...

  • Zobacz więcej
  • Fotograf / Grafik / Retuszer

  • Oponeo.pl S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-10-22
    • Główne zadania na stanowisku: retusz i przygotowanie zdjęć do publikacji pod okiem doświadczonego fotografa i grafika, przygotowywanie produktów do sesji zdjęciowej...

  • Zobacz więcej