Praca: Grafik komputerowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1029
OBOWIĄZKI:
Nauka:- obsługi programów graficznych, drukujących i skanujących;- obsługi drukarek wielkoformatowych i małoformatowych;- obsługi urządzeń poligraficznych, introligatorskich i kopiujących;- obsługi klienta (obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur);- wykonywania pieczątek, reklam, gadżetów reklamowych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

podstawowa znajomość programu graficznego Corel Draw lub Photoshop oraz j. angielskiego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy