Praca: Grafik komputerowy(nr 3298)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Grafik komputerowy(nr 3298)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3298
OBOWIĄZKI:
skład i projektowanie zleconych prac
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe: grafik komputerowy, wskazane doświadczenie zawodowe, wskazana znajomość języka obcego, biegła znajomość programów graficznych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy