Praca: Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Handlowiec
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/22/0636
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostw towarów, ekspozcja towarów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

  • Handlowiec

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2022-06-30
    • Przedstawienie oferty handlowej Ośrodka Szkoleniowo Zawodowego OPERATOR. Budowanie bazy klientów. Organizacja szkolenia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Zobacz więcej
  • Technik handlowiec

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Białkowo Dodane: 2022-06-27
    • pozyskiwanie klientów,odbiór i dostawa produktów,podtrzymywanie relacjii z klientami,ogólna sprzedaż Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Urszulewo Dodane: 2022-06-22
    • zgodnie ze stanowiskiem pracy /godziny pracy od 08:00-16:00/