Praca: Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

Horpol-Tech Sp. z o.o.
Grupa firm działająca na rynku "przeciwpożarowym" od 1993 roku.
Horpol - Tech Sp. z o.o. powstała w 2016 r. ukierunkowując się na zabezpieczenia techniczne ochrony przeciwpożarowej.
Systematycznie zwiększamy zatrudnienie i zdobywamy nowych odbiorców usług.

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Zadania:
  • Montaż instalacji wodnych, hydrantowych, tryskaczowych
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych zadań
Wymagania:
  • Dyspozycyjność - gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Otwartość na wiedzę techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy i telefon
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia