Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Hydraulik
Miejsce pracy: Grzegorz
Numer: StPr/18/0695
OBOWIĄZKI:
Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grzegorz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Hydraulik - Spawacz

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-01-21
    • Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne uprawnienia spawacza gazowego mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku znajomość instalatorstwa...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik

  • R+S solutions Holding AG Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-13
    • Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów; Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik - Brygadzista (niemiecki wymagany)

  • MHR Montage fur Industrie & Handwerk Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-09
    • OFERUJEMY: Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę lub podwykonawstwo Wysokie stawki godzinowe + diety Pełen zakres ubezpieczeń i świadczeń socjalnych na niemieckich...

  • Zobacz więcej