Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Hydraulik
Miejsce pracy: Grzegorz
Numer: StPr/18/0695
OBOWIĄZKI:
Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grzegorz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grzegorz Dodane: 2021-03-05
    • Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik - Spawacz

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-03-03
    • Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne uprawnienia spawacza gazowego mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku znajomość instalatorstwa...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Skępe Dodane: 2021-03-02
    • .

  • Zobacz więcej