Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Hydraulik
Miejsce pracy: Grzegorz
Numer: StPr/18/0695
OBOWIĄZKI:
Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grzegorz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Hydraulik

  • RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów; Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik / Monter pomp ciepła

  • Columbus Energy S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-09-15
    • Do Twoich obowiązków będzie należało: montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów prace hydrauliczne prace elektryczne przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grzegorz Dodane: 2021-09-14
    • Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej