Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Hydraulik
Miejsce pracy: Grzegorz
Numer: StPr/18/0695
OBOWIĄZKI:
Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grzegorz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kiełpin Dodane: 2022-05-19
    • prace montażowe i remontowe inst. wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: chęci do pracy

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik/pomocnik hydraulika

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2022-05-14
    • praca przy hydrauliku, przygotowanie sprzętu, układanie łączenia pod nadzorem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy...

  • Zobacz więcej
  • Hydraulik

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2022-05-10
    • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej i co, montaż pomp ciepła. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej