Praca: Informatyk- administrator sieci, infrastruktury i serwerów r30/1596-778/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Informatyk- administrator sieci, infrastruktury i serwerów r30/1596-778/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/1600
OBOWIĄZKI:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za serwis infrastruktury informatycznej, aplikacji bazodanowych, sprzętu komputerowego, sieci, serwerów. Zakres obowiązków:- przygotowywanie stanowisk komputerowych zgodnie ze specyfikacją;- zapewnienie opieki nad infrastrukturą komputerową firmy, kontrola i konserwacja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania;- rozwiązywanie problemów w systemach oraz aplikacjach użytkowników;- organizowanie i zapewnienie ciągłości pracy sieci komputerowej LAN oraz urządzeń sieciowych;- instalowanie i konserwacja okablowania strukturalnego sieci TELE / IT;- zabezpieczanie danych użytkowników poprzez nadzór nad prawidłowym wykonywaniem kopii bezpieczeństwa oraz archiwizacją;- prowadzenie dokumentacji technicznej prowadzonych działań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik informatyk*
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku informatycznym; bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10; znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows Server / Linux; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; znajomość zasad licencjonowania oprogramowania; znajomość oprogramowania antywirusowego; znajomość oprogramowania szyfrującego; bardzo dobra znajomość zagadnień sprzętowych; znajomość zagadnień oraz wybranych protokołów sieciowych technologii (LAN, WLAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, firewalle); serwis sprzętu komputerowego, drukarek; znajomość środowiska Active Directory; znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej; prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz logicznego i analitycznego myślenia

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku