Praca: Informatyk- helpdesk r80/2065-1016/21

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Informatyk- helpdesk r80/2065-1016/21
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/21/2070
OBOWIĄZKI:
bieżąca obsługa i serwis w zakresie IT,administracja stacjami roboczymi MS Windows,pomoc pracownikom przy problemach pracy codziennej w zakresie IT,raportowanie prac w systemie Helpdesk,udział w projektach IT,tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik informatyk*
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne informatyczne lub wyższe informatyczne, umiejętność rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, znajomość systemów operacyjnych MS Windows i pakietu MS Office, podstawowa wiedza na temat sieci komputerowych, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku