Praca: Informatyk


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Informatyk
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4461
OBOWIĄZKI:
Optymalizacja stron WWW.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Czyżkówko.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

HTML, CSS - mile widziane

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Młodszy Informatyk

  • Bank Pocztowy S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-12-03
    • Będziesz odpowiedzialny za: zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez pracowników zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio,...

  • Zobacz więcej
  • Informatyk

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocin Dodane: 2021-11-16
    • obsługa informatyczna Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej