Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Informatyk
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/3090
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie pracy serwerów, komputerów, centrali telefonicznej, lokalne i zdalne wsparcie techniczne pracowników, utrzymanie ciągłości pracy oprogramowań firmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,znajomość konfiguracji i budowy sprzętu, informatycznego, umiejętność szybkiego diagnozowania problemów, mile widziane doświadczenie, umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4000 zl/m-c. Kontakt z pracodawcą telefonioczny 783 944 234.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu