Praca: Inspektor w wydziale finansowym

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Inspektor w wydziale finansowym
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/0899
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Określone w ustawie z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. 2019; poz. 1282) - pracownikiem samorządowym zatrudnionym na podstawie umowy o pracę na stanowisku urzędniczym może być osoba, która: jest obywatelem polskim, ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni praw publicznych, posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku, nie była prawomocnie skazana za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, cieszy się nieposzlakowaną opinią, posiada wykształcenie średnie lub wyższe: posiada co najmiej 3 - letni staż pracy (umowa o pracę) - przy wykształceniu wyższym lub co najmniej 5-letni staż pracy (umowa o pracę) - przy wykształceniu średnim (preferowany w administracji państwowej lub samorządowej).

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu