Praca: Instalator fotowoltaiki

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Instalator fotowoltaiki
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/24/0249
OBOWIĄZKI:
praca w terenie + stacjonarna, montaż systemów fotowoltaicznych, przygotowanie konstrukcji, montaż dodatkowych urządzeń zgodnie z projektem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

znajomość systemów fotowoltaicznych

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie