Praca: Instruktor ds. kulturalno-oświatowych (nr 2313)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Instruktor ds. kulturalno-oświatowych (nr 2313)
Miejsce pracy: Ludzisko
Numer: StPr/20/2313
OBOWIĄZKI:
praca w domu pomocy społecznej zgodnie z zakresem czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, umiejętność grania na keybordzie, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Ludzisko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu