Praca: Instruktor terapii zajęciowej

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Instruktor terapii zajęciowej
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/23/0862
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć w pracowni rękodzieła.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: terapia zajęciowa

Wymagania inne:

Pracodawca od kandydata do pracy wymaga wykształcenia min. średniego o kierunku (terapeuta zajęciowy), mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (terapeuta zajęciowy). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Miejsce pracy:

Więcbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim