Praca: Introligator

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Introligator
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/21/0050
OBOWIĄZKI:

introligator

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Introligator

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podzamek Golubski Dodane: 2021-02-11
    • Introligator Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podzamek Golubski Dodane: 2021-02-10
    • Introligator Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-02-08