Praca: Inżynier budowy - branża teletechniczna

Firma Fiberoptik Sp. z o.o. oferuje stanowisko

Inżynier budowy - branża teletechniczna
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji budowy sieci światłowodowych doziemnych oraz napowietrznych
  • Koordynacja prac podległych brygad,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Uczestnictwo w odbiorze robót i przekazaniu Inwestorowi,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu,
  • Koordynacja prac na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego
  • Terminowa realizacja inwestycji,
  • Raportowanie z realizacji inwestycji.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektronika, elektryka, telekomunikacja, mechatronika),
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz BHP,
  • Biegła znajomość programów: AUTOCAD, MS Office,
  • Doświadczenie w zakresie realizacji budowy sieci światłowodowych: mile widziane,
  • Gotowość do pracy delegacyjnej województwo: Mazowieckie,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:
  • Stabilne wynagrodzenie i premii,
  • Oficjalne zatrudnienie,
  • Szansa na rozwój kariery,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.