Praca: Inżynier Budowy / energetyka

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, specjalizującego się w projektowaniu, budowaniu i uruchamianiu obiektów energetyczne oraz przemysłowe pod klucz, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy / energetyka

Zakres obowiązków

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej (WN, SN i NN) oraz OZE
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Koordynowanie prac ekip montażowych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy
  • Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wewnętrznej i oraz przygotowanie korespondencji zewnętrznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektryk/elektrotechnika
  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD
  • Gotowość do pracy w delegacji.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2) lub/i angielski (B1/B2)

Oferujemy

  • Premia po zakończeniu kontraktu za zrealizowaną w terminie budowę i poprawę budżetu.
  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu).
  • Komputer służbowy.
  • Telefon służbowy.
  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.