Praca: Inżynier budowy lub technik budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Inżynier budowy lub technik budowy
Miejsce pracy: Rusinowo
Numer: StPr/20/0811
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie prac na budowie, odczytywanie rysunku technicznego, nadzorowanie prac, prowadzenie robót.Miejsce wykonywania pracy: teren kraju (wg zleceń)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: technik budownictwa
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: inżynier budownictwa

Wymagania inne:

Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: min. średnie kierunkowe; doświadczenie zawodowe: mile widziane; uprawnienia budowlane - mile widziane

Miejsce pracy:

Rusinowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie