Praca kujawsko-pomorskie |
0
ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Inżynier budowy

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Kierownika Budowy w bieżących działania,
  • Koordynacja obiegu i archiwizacja dokumentów,
  • Bieżąca kontrola nad pracami na budowie,
  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
  • Przygotowanie zapytań ofertowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z kontrolą ilościową, jakościową i wartościową robót budowlanych;
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte podczas realizacji nieobowiązkowych praktyk lub staży,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO, Zuzia);
  • Dobra znajomość j.angielskiego,
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności i punktualności;
  • Gotowość do pracy na budowach w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, łódzkim lub pomorskim.

Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.