Praca: Inżynier Serwisu Frezarki CNC

Dla globalnego producenta maszyn do obróbki skrawaniem (metalu) poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu.

Inżynier Serwisu Frezarki CNC
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie serwis maszyn do obróbki skrawaniem (zautomatyozwane centra frezujące).
  • Serwis wymienionych maszyn w powierzonym obszarze (głównie południowa i zachodnia Polska).
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z mechatroniką lub budową maszyn.
  • Doświadczenie na stanowisku Technika/Inżyniera Utrzymania Ruchu, mile widziane doświadczenie w serwisie obrabiarek sterowanych numerycznie.
  • Mile widziana umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Znajomość sterowania Fanuc.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającymkomunikację z zagranicznym wsparciem technicznym.
Oferta:
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet dodatków finansowych i pozafinansowych.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Zagraniczne szkolenia techniczne w Niemczech.