Praca: Inżynier serwisu systemów uzdatniania wody

Inżynier serwisu systemów uzdatniania wody
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie
Zadania:
  • Nadzór i utrzymanie systemów oczyszczania wody oraz ich składowych mechanicznych i elektrycznych.
  • Monitorowanie i zapewnienie jakości oraz ilości wody zgodnie z umową.
  • Realizacja planowych działań prewencyjnych; wymiana materiałów eksploatacyjnych.
  • Dokumentowanie danych operacyjnych i zarządzanie protokołami pracy.
  • Dzienna komunikacja i budowanie relacji z klientami oraz zespołem Ecolutia.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub nauk ścisłych (np. Inżynieria, Chemia).
  • Prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość do częstych podróży i pracy w środowisku o wysokim natężeniu stresu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.