Praca: Kadrowa z doświadczeniem

Ogłoszenie numer: 3660285, z dnia 2020-09-21

MACIEJ LEWANDOWSKI

Firma transportowa działająca na rynku od wielu lat.

Kadrowa z doświadczeniem

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę do działu kadrowego.

Praca biurowa w Bydgoszczy na Osowej Górze.

Godziny 8-16 lub 7.30 -15.30 – do uzgodnienia.

Główne zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa w zakresie spraw związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.
  • Prowadzenie spraw związanych z ewidencją czasu pracy, świadczeniami pracowniczymi.
  • Prowadzenie akt osobowych.
  • Naliczanie wynagrodzeń, premii, zasiłków.
  • Sporządzanie dokumentacji płacowej.

Bardzo mile widziani byli inspektorzy PIP.

  • Zarobki do ustalenia.
  • Zapraszamy do kontaktu.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Doświadczenie i znajomość tematów około kadrowych w transporcie.
  • Obsługa komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie transportowej.
  • Zadowalające zarobki.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN