Praca: Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/24/0256
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Kasjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osięciny Dodane: dzisiaj
    • Praca przy kasie fiskalnej. Wymagania inne: Doświadczenie w handlu.

  • Zobacz więcej
  • Kasjer

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-05-13
    • Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie...

  • Kasjer handlowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radziejów Dodane: 2024-05-02
    • przyjmowanie należności od klientów, rozliczanie kasy, przekazywanie utargów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe...