Praca: Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/20/0497
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, prace porządkowe,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Kasjer bankowy/pracownik biurowy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • przyjmowanie wpłat gotówkowych i bezgotówkowych, kontakt z klientami, bieżąca obsługa biuraWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Kasjer / Sprzedawca

  • Klient portalu Praca.pl Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Bieżąca obsługa klienta Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego Przyjmowanie dostaw Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy...

  • Kasjer - sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2020-10-16
    • Obsługa klienta.Eksponowanie i układanie towaru.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak