Praca: Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/20/0719
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy, przepisami BHP i PPOŻ; inkasowanie za pomocą kasy rejestrującej należności od klientów w wysokości wyszczególnionej w dowodach sprzedaży; przyjmowanie należności od klientów formie gotówki, karty kredytowej, karty płatniczej oraz bonu towarowego; potwierdzanie za pomocą kasy rejestracyjnej przyjęcia należności oraz czuwanie nad prawidłowym rejestrowaniem przyjętej należności na własnych licznikach kasy; rozliczanie kasy i przekazywanie utargów do kasy głównej; uczestniczenie przy likwidacji liczników kasy rejestracyjnej po zakończeniu pracy danej zmiany; sprawdzanie należności wartości wystawionych paragonów sprzedaży przez poszczególne stoiska z ilością i wartością zgodną z paragonami zarejestrowanymi przez kasę; wykładanie towaru; przestrzeganie warunków sanitarnych; wykonywanie prac porządkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

min. poziom wykształcenia: zawodowe;oferta stażu dla osób do 30 roku życia

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy