Praca: Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/21/0280
OBOWIĄZKI:
inkasowanie za pomocą kasy rejestrującej należności od klientów w wysokości wyszczególnionej w dowodach sprzedaży, przyjmowanie należności od klientów w formie gotówki, wydawanie reszty, potwierdzanie za pomocą kasy rejestracyjnej przyjęcia należności, czuwanie nad prawidłowym rejestrowaniem przyjętej należności na własnych licznikach kasy, rozliczanie kasy i przekazywanie utargów do kasy głównej, uczestniczenie przy niszczeniu liczników kasy rejestracyjnej po zakończeniu pracy danej zmiany, wykładanie towaru, przestrzeganie warunków sanitarnych, prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

minimalny poziom wykształcenia: zawodowe;staż dla kobiety w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy