Praca: Kasjer handlowy


Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: 62/6/2022
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż, dbanie o ekspozycję towaru, weryfikacja cen, prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*


Wymagania inne:

Badania Sanepidu, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Białe Błota


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kasjer - Sprzedawca

  • Gram Sadeccy sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielgie Dodane: wczoraj
    • obsługa klientów obsługa kasy fiskalnej wykładanie towaru aktualna książeczka sanepidowska zaangażowanie w pracy dyspozycyjność dobra organizacja pracy mile widziane...

  • Zobacz więcej
  • Kasjer - Sprzedawca

  • Gram Sadeccy sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dobrzyń nad Wisłą Dodane: wczoraj
    • obsługa klientów obsługa kasy fiskalnej wykładanie towaru aktualna książeczka sanepidowska zaangażowanie w pracy dyspozycyjność dobra organizacja pracy mile widziane...

  • Zobacz więcej
  • Kasjer handlowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-06-27
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 3010 zł/m-c.

  • Zobacz więcej