Praca: Kasjer-sprzedawca na stacji paliw/ strzelno (nr 2309)


Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Kasjer-sprzedawca na stacji paliw/ strzelno (nr 2309)
Miejsce pracy: Strzelno
Numer: StPr/20/2309
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, praca na stacji paliw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w handlu

Miejsce pracy:

Strzelno


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu



Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca - Doradca Klienta

  • MONNARI TRADE S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Salony Monnari w C.H. na terenie Polski Lista naszych salonów dostępna na stronie: https://emonnari.pl/salony Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: dzisiaj
    • Przygotowanie towaru do sprzedaży, organizacja stanowiska pracy w celu obsługi klienta, prowadzenie bieżąco dokumentacji w sklepie, dbałość o czystość i porządek, asortyment...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca w stacji paliw

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: dzisiaj
    • pracownik obs. klientaWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: obsługa komputera mile widziane doświadczenie w handlu

  • Zobacz więcej