Praca: Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/21/0813
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa terminalu do kart płatniczych,- właściwa ekspozycja towarów w sklepie,- pomoc nabywcy przy wyborze produktu,- dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży,- pomoc pozostałym pracownikom w codziennej działalności sklepu,- przyjmowanie dostaw towarów,- monitorowanie stanu zapasów i towarów,- metkowanie produktówOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią