Praca: Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Więcbork
Numer: StPr/22/0426
OBOWIĄZKI:
- szkolenie z zakresu bhp i ppoż,- zapoznanie z programem stażu, zakresem obowiązków i uprawnieniami,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa terminala kart płatniczych,- właściwa ekspozycja towarów w sklepie,- pomoc klientom przy wyborze produktów,monitorowanie stanu zapasu towarów,- przyjmowanie dostaw towarów,- dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy,- pomoc pozostałym pracownikom w codiennej działalności sklepu
Miejsce pracy:

Więcbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Sprzedawca Artykułów Wyposażenia Wnętrz

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji. Od...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • obsługa kasy fisklanej, terminala płatniczego, sporządzanie raportów dziennych, miesięcznych, wycena, przecena towarów, profesjonalna obsługa klientów Wymagania konieczne:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żmijewo Dodane: 2022-06-29
    • sprawna i kulturalna obsługa klienta, przygotowanie do sprzedaży i wyeksponowanie towaru, przyjęcie towaru, doradzanie klientom, obsługa kasy fiskalnej i terminala, utrzymanie...