Praca: Kasjer - sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/23/42
OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów miejsce wykonywania pracy: Stara NiedziałkaGIEŁDA PRACY: 24.01.2023 GODZ. 10.00 SALA 216
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Krotoszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 610 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mobilny kasjer-sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Krotoszyn Dodane: wczoraj
    • - obsługa kasy fiskalnej- wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z Klientami- dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarówmiejsce wykonywania pracy:...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: wczoraj
    • Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • obsługa klientówwykładanie towaru na półkiobsługa terminala płatniczegoobsługa kasy fiskalnejporządkowanie sklepu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej