Praca: Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3485
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta;- obsługa lottomatu;- dbanie o porządek stanowiska pracy;- wprowadzanie dostaw;- generowanie zamówień;- rozkładanie prasy.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Wyżyny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

zaświadczenie o niekaralności (koszt pokrywa pracodawca)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy