Praca: Kelner s

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Kelner s
Miejsce pracy: Topólka
Numer: StPr/20/0749
OBOWIĄZKI:
zgodnie z zakresem czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Topólka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2020-11-24
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przysiersk Dodane: 2020-11-15
    • Przyjmowanie zamówień od klientów, wydanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: gastronimia, kelner...

  • Kelnerka/kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Runowo Krajeńskie Dodane: 2020-11-15
    • Obsługa kelnerska gości, sprzątanie miejsca pracy, przygotowanie restauracji do obsługi gości.Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe i umiejętności na oferowanym...