Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Kelner
Miejsce pracy: Kruszwica
Numer: StPr/24/0080
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zamówień. Obsługa gości. Serwowanie potraw i napojów. Przygotowywanie stołów. Obsługa płatności.Utrzymywanie czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera - min. 3 miesiące

Miejsce pracy:

Kruszwica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie