Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kelner
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0356
OBOWIĄZKI:
przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługiobsługa programu gastronomicznegopomoc w przygotowaniu potrawprzygotowanie i serwowanie deserówprzygotowanie i serwowanie coctaili i innych drinków oraz napoiprzygotowanie i obsługa cateringuudzielanie informacji gościom dot kart menu i potraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu