Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Kelner
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/21/0880
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta w restauracji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Zawód: Kelner*

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kelner / Kelnerka

  • Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-10-20
    • Zaplanowaliśmy dla Ciebie: Przygotowywanie i podawanie napojów. Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania. Współpracę z pracownikami Kuchni...

  • Zobacz więcej
  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2021-10-13
    • Zgodny z programem stażu.Miejsce odbywania stażu: Wąbrzeski Dom Kultury

  • Zobacz więcej
  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-10-13
    • Obsługa gości, wydawanie posiłków i napojów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wymagania inne: Informacja starosty, praca w trybie: 13h dziennie 3 razy...

  • Zobacz więcej