Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Kelner
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/22/0427
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Kelnerka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2022-05-25
    • Pozbieranie naczyń po posiłkach, sprzątanie stołówki (zamiatanie, wymiana obrusów, uporządkowanie bufetu szwedzkiego oraz mycie podłogi na stołówce, drzwi, stołów i...

  • Zobacz więcej
  • Kelner / Kelnerka

  • Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-05-25
    • ZAKRES ZADAŃ: Przygotowywanie i podawanie napojów. Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania. Współpracę z pracownikami Kuchni przy...

  • Kelnerka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2022-05-25
    • Dbanie o porządek na sali, donoszenie pizzy do klienta, dowóz pizzy, pobieranie opłat, zamówień, zmywanie naczyń Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...