Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Kelner
Miejsce pracy: Okoniny Nadjeziorne
Numer: StPr/22/0400
OBOWIĄZKI:
obsługa sali komsumcyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Okoniny Nadjeziorne


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chomiąża Szlachecka Dodane: wczoraj
    • Kompleksowa obsługa gości restauracyjnych w hotelu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 -...

  • Zobacz więcej
  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zamość Dodane: 2022-06-30
    • obsługa gości w rekstauracjiOferta pracy w ramach prac interwencyjnych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią. Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tleń Dodane: 2022-06-27
    • Obsługa gości restauracji, sprzątanie stołów po posiłkach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: gastronomia Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla...

  • Zobacz więcej