Praca: Kelner/barman

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Kelner/barman
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/21/0245
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, przygotowywanie gorących napojów, podawanie alkoholu, ciasta, deserów, usuwanie brudnych naczyń z sali, zmywanie i wyparzanie naczyń w zmywarce, wynoszenie śmieci i odpadów pokonsumpcyjnych, obsługa ekspresu do kawy, obsługa zmywarki, obsługa kasy fiskalnej z monitorem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, praca w godz. 11-19. Istnieje możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę.

Miejsce pracy:

Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim