Praca: Kelner(nr 2124)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kelner(nr 2124)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2124
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków:- przygotowywanie sali restauracyjnej do obsługi kelnerskiej, nakrywanie stołów, dekorowanie,- udzielanie konsumentowi informacji dotyczących menu, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania; doradzanie konsumentowi odpowiedniego asortymentu potraw i napojów;- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, inkasowanie należności, - zmiana nakryć i obrusów; sprzątanie ze stołów z zachowaniem odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych;- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad bhp, p.poż. i sanitarno-higienicznych.Oferujemy:- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,- wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników,- dofinansowanie do wypoczynku letniego,- pracę w przyjaznym i zgranym zespole.Wynagrodzenie brutto od 3.800,00 do 4.500,00 zł uzależnione jest od posiadanych kompetencji i kwalifikacji, zostanie ustalone bezpośrednio z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie średnie,- doświadczenie na stanowisku kelnera,- dobra organizacja własnej pracy,- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy