Praca: Kierowca autobusu

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Lipno
Numer: StPr/22/0673
OBOWIĄZKI:

kierowanie autobusem na wyznaczonych trasach

Miejsce pracy:

Lipno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca-konduktor

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lipno Dodane: 2022-07-02
    • prowadzenie poj., sprzedaż biletów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

  • Zobacz więcej
  • Kierowca c, c+e

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piechcin Dodane: 2022-06-30
    • Praca kierowcy na terenie zakładu pracy. Przewożenie towaru z punktu A do punktu B naczepą z ruchomą podłogą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-06-29
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B