Praca: Kierowca c, kierowca c+e


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Kierowca c, kierowca c+e
Miejsce pracy: Podgórzyn
Numer: StPr/21/0372
OBOWIĄZKI:
Kierowca samochodu ciężarowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność


Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Chęć do pracy[Umiejętność 1] : Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C+E

Miejsce pracy:

Podgórzyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca kat. b

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łowin Dodane: wczoraj
    • Załadunek wyrobów do auta. Dostarczanie wyrobów cukierniczych do kontrahentów zgodnie z wystawionymi dokumentami spzedaży. Dbanie o czystość zewnętrzną i wewnętrzną pojazdu....

  • Zobacz więcej
  • Kierowca kat. b

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bochlin Dodane: 2021-05-14
    • Codzienna obsługa pojazdu; utrzymanie pojazdu w czystości; załadunek towaru; wypisywanie dokumentów; dostarczanie zaopatrzenia; transport towaru; poznanie struktury firmy Wymagania...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca - Dostawca

  • Polski Tytoń S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2021-05-13
    • Od kandydata oczekujemy doświadczenia na stanowisku znajomości rynku lokalnego wykształcenia min. średniego prawa jazdy kat. B umiejętności organizacji pracy dyspozycyjności i...

  • Zobacz więcej