Praca: Kierowca ciągnika siodłowego/mechanik


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Kierowca ciągnika siodłowego/mechanik
Miejsce pracy: Bielsk
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:

Kierowca ciągnika siodłowego/mechanik

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E


Wymagania inne:

+przewóz rzeczy

Miejsce pracy:

Bielsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca-dostawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-03-05
    • Planowanie optymalnej trasy przejazdu, prowadzenie dokumentacji przewozu, planowanie i organizowanie pracy, kompletowanie zamówienia, kierowanie samochodem dostawczym, zabezpieczenie...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca samochodu dostawczego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-03-05
    • kierowca samochodu dostawczego/pracownik gospodarczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: osoba chętna do pracy,

  • Zobacz więcej